Auliksen aikataulu

Kirjastoauto Auliksen aikataulu 15.8.2016 alkaen

MAANANTAI
PARILLINEN VIIKKO
Leväsen päiväkoti 8.50-9.05
Särkiniemen päiväkoti 9.10-9.25
Särkiniemen koulu 9.30-10.30
Kasarmipuiston päiväkoti 10.40-11.00
Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26 11.15-11.45
Puutossalmentie, Kinnon th 15.00-15.15
Puutossalmentie 790 15.20-15.30
Levälahdentie, Pihkatien th 15:40-15:55
Puutossalmentie, Mustalahden th 16:00-16:20
Lumpeisentie, Tähtitarhan th 16.40-17.00
Lumpeisentie, Lepikon th 17.05-17.20
Vakkakuusentie, Ilveslammen th 17.30-17.45
Vakkakuusentie, Nikulanniemen th 17.50-18.05
Kalliorannantie, Rantalan th 18.15-18.30

PARITON VIIKKO
Tinttilän päiväkoti 8.45-9.00
Rauhalahden päiväkoti 9.05-9.25
Särkiniemen koulu 9.30-10.30
Niiralan päiväkoti 10.40-11.00
Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26 11.15-11.45
Keihäskoskentie 126, M-Market 16.05-16.25
Herman Saastamoisen tie, Otsonkujan th 16.30-16.45
Koskenkyläntie 463, Juutilainen 16.55-17.10
Pihkarinteentie, Pihkapolun th 17.30-17.45
Pihkamutka 13 17.50-18.20
Pihkamutka 13 17.50-18.20
Tulikalliontie 8 18.25-18.45

TIISTAI
Pihkapirtin päiväkoti 8.45-9.20
Karttulanlahden koulu 9.45-10.10
Tenavatörmän päiväkoti Parillinen viikko 10.20-10.35
Kemppaanmäen koulu 10.45-11.15
Pihkainmäen koulu 11.30-12.15
Päiväkoti Touhula, Vehmasmäki Pariton viikko 12.30-12.50
Niirala, Huuhankatu 4 16.00-16.25
Alavan kirkko 16.30-16.50
Särkilahdenkatu, Ahdinaukio 17.00-17.40
Särkiniementie 18 17.50-18.10
Rimpitie 2 18.15-19.00

KESKIVIIKKO
Kaislastenlahden koulu 9.00-9.45
Hirvilahden koulu 10.00-10.30
Pulkonkosken koulu 10.45-11.25
Käärmelahden koulu 11.45-12.30
Pappilanmäki, Pappilantie 16.15-16.45
Pihlajaharjuntie 15 16.55-17.15
Antikkalan P-paikka 17.20-17.40
Ilveksentie 1, kaukalon P 17.45-18.10
Ahmantie 20 18.15-18.35
Pihlajalaakso, Poukamankatu 27 18:40-19.00

TORSTAI
Männistön päiväkoti Parillinen viikko 8.55-9.15
Jönköpingin päiväkoti Pariton viikko 8.55-9.15
Pohjantien koulu 9.20-10.00
Kettulan koulu 10.10-11.30

PARILLINEN VIIKKO
Annikki-veturintie, Petäjämäentie th 15.10-15.25
Länsirannantie, Mäkisuon th 15.35-15.45
Länsirannantie, Käränkäniementie th 15.50-16.00
Länsirannantie, Suovu 16.05-16.15
Länsirannantie, Lintulanlahden th 16.30-16.45
Hirvilahti, kauppa 16.50-17.15
Niemisjoki, Viitajärventie th 17.30-17.45
Lamperilantie 1545, Pekkala 17.55-18.05
Salmelantie, Riihilava 18.15-18.30
Länsirannantie, Lamperila 18.50-19.10

PARITON VIIKKO
Ritisenlahti, Pussila 16 15.00-15.20
Sotkanniemi 754, Airaksinen 15.35-15.45
Sotkanniemi 823, Kuhmola 15.50-16.05
Humalajoki, Jalkalan th 16.10-16.30
Airaksela, Kuusirinteen th 16.40-16.50
Ysitie, Vehmasmäen th 17.00-17.15
Vehmasmäentie, Jormanrinteen th 17.20-17.35
Pellesmäki, Ekoraitti 23 17.40-18.10
Hiltulanlahti, Vanula 18.20-18.40

PERJANTAI
Rytkyn koulu 8.45-9.30
Pikku Hermannin päiväkoti 9.45-10.00
Lempyyn koulu 11.00-11.30
Ysitie, Ysipirtti 11.50-12.10
Airaksela, Radantie 15 12.20-12.30
Airakselantie, Rauhalan th 12.35-12.45
Karhulantie 81, E. Karttunen 12.55-13.10
Airakselantie 1168 13.15-13.30

AAMUPÄIVÄN REITTEJÄ EI AJETA KOULUJEN LOMIEN AIKANA !
JUHLAPYHIEN AATTOINA LYHYEMMÄT AUKIOLOAJAT !