Koillis-Savon kirjastoauton aikataulu 5.6.2017

Koillis-Savon kirjastoauton aikataulu 5.6.2017 alkaen

Maanantai, pariton viikko
09.00 – 11:00 Muuruveden koulu
12.00 – 12.30 Lastukoskentie 578
12.35 – 12.50 Lastukoskentie 531
13.00 – 13.15 Likosaarentie, th.
13.20 – 13.35 Lastukoskentie 292
13.45 – 14.00 Kivirannantie, th.
14.10 – 14.30 Hankamäentie 1227
15.00 – 15:20 Hiekkaharjuntie, th.
15.40 – 15.50 Ruostepurontie 40
16.05 – 16.20 Hietapohjantie 1473
16.25 – 16.55 Savon ammattiopisto, Muuruvesi
17.00 – 17.25 Muurutvirran hoitokoti
17.30 – 17.55 Putaantie, th.
18.00 – 19.00 Muuruvesi, Osuuspankki

Maanantai, parillinen viikko
09:00 – 11:00 Muuruveden koulu
12.00 – 12.30 Säyneisen koulu
12.45 – 13.00 Siikajärventie 179
13.10 – 13.30 Siikajärventie 557
13.45 – 14.00 Salmenpellontie 499
14.05 – 14.15 Salmenpellontie 700
14.25 – 14.35 Puntintie 185
14.45 – 15.00Karintie 232, Toivasen kauppa
15.10 – 15.20 Ahmapurontie 248/110
15.25 – 15.35 Ailinkuja
15.45 – 16.00 Karintie 707
16.20 – 16.40 Tuohisaarentie, th.
17.00 – 18.00 Säyneinen, Osuuspankki
18.05 – 18.10 Itämäki
18.15 – 18.30 Venäänaho

Tiistai, pariton viikko
09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.05 – 12.15 Sänkimäentie 901
12.35 – 12.50 Kellolantie 316
13.00 – 13.10 Kellolantie 2
13.20 – 13.35 Pohjois-Sänkimäki 772
13.50 – 14.00 Rötikkömäentie, th.
14.00 – 14.10 Kotamäentie, th.
14.15 – 14.25 Annamarintie 480
14.30 – 14.40 Annamarintie 254
14.50 – 15.00 Haarantie, th.
15.15 – 15.35 Laitisenmäentie 379, palvelukoti
16.30 – 16.40 Kouhmäentie, th.
16.50 – 17.10 Nilsiäntie 1113
17.15 – 17.35 Nilsiäntie 786, th.
17.45 – 18.05 Lähteenkorvantie 75
18.15 – 18.30 Koiramäenkärrytie, th.

Tiistai, parillinen viikko
09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.15 – 12.30 Murtolahdentie 2001
12.35 – 12.40 Saramäentie 517
12.45 – 13.00 Kalkkilahdentie, th.
13:05 – 13:15 Saarensalmentie, th.
13.20 – 13.30 Murtolahdentie 503
13.50 – 14.00 Salapurontie 981
14.15 – 14.35 Muuruvedentie 706
15.00 – 15.20 Honkasentie 152
15.40 – 16.00 Salapurontie 624
16.05 – 16.20 Koiramäentie 158
16.30 – 16.45 Koiramäentie 328
16.50 – 17.00 Matikkamäentie 84
17.05 – 17.20 Matikkamäentie 44

Keskiviikko (joka viikko)
09.00 – 09.15 Tuusjärven päiväkoti
09.25 – 09.35 Koivulahdentie 404
09.40 – 09.55 Koivulahdentie 304
10.00 – 10.15 Koivulahdentie 224
10.20 – 10.35 Koivulahdentie 176
10.40 – 10.55 Koivulahdentie 39
11.05 – 11.15 Viitamäentie 290
12.00 – 12.15 Puutarhantie 29
12.20 – 12.35 Ukonlahdentie 878
12.40 – 12.55 Rääpysjärventie, th.
13.15 – 13.45 Luostarintie 2766
14.15 – 14.25 Saunaniementie 363
14.45 – 15:00 Pantamäentie 3
15.15 – 15.30 Pajumäentie 273
15.45 – 16.00 Keskitie 6
16.15 – 16.30 Joensuuntie 962
16.40 – 16.50 Talvilahdenpolku 44
17.00 – 17.15 Tanskanniemen rivitalot
17.20 – 17.35 Liukonpellontie 987
17.45 – 18.00 Jussilantie, th.
18.15 – 18.25 Karangantie, th.
18.30 – 18.45 Konttimäentie 3
19.00 – 19.15 Kaavintie 995

Torstai, pariton viikko
10.00 – 10:30 Päiväkoti Kaavi
12.15 – 12.30 Palvelukeskus Kaavi
13.10 – 13.25 Polvijärventie 126
13.30 – 13.40 Teerisuontie th.
13.45 – 14.00 Katajantie 180
14.05 – 14.20 Katajantie 537
14.45 – 15.00 Onnivaarantie 740
15.10 – 15.20 Onnivaarantien ja Katajantien risteys
15.50 – 16.05 Ahosenniemen rivitalot
16.20 – 16.30 Ahosenniementie 1047
16.40 – 16.55 Luikonlahdentie 1209
17.00 – 17.15 Luikonlahden rivitalot
17.20 – 17.35 Kaavinkoskentie 194 A

Torstai, parillinen viikko
11.45 – 12.00 Luikonlahden koulu
12.05 – 12.15 Radantie 11 A
12.45 – 13.00 Kalliotie 19 (GG-hoiva)
13.45 – 14.00 Matovaarantie
14.05 – 14.20 Ukonvaarantie
14.20 – 14.35 Vaikontien ja Juuantien risteys
14.45 – 14.55 Riihimäentie 154 A
15.00 – 15.15 Juuantie 789
15.30 – 15.45 Kortteisen kauppa
16.00 – 16.15 Sopenpurontie 51
16.25 – 16.35 Pälkinlahdentie 24
16.40 – 17.00 Pälkinlahdentie 154
17.15 – 17.30 Kärenkoskentie 1
17.45 – 18.00 Kirkkotie, th.
18.10 – 18.20 Rasimäentie 743
18.35 – 18.45 Vehkalahdentie 366
18.50 – 19.00 Vehkalahdentie 555

Perjantai, pariton viikko
09.00 – 09.15 Leivontie 4B
09.20 – 09.35 Uitintie 57, Tarinatahko
09.40 – 09:55 Laatokantie, vanh. talo
10.05 – 10.20 Karhitie 3
11.30 – 11.45 Syvärintie 12, vanh. talo
12.00 – 12.10 Lastukoskentie 99
12.35 – 12.45 Lastukoskentie 749
13.00 – 13.15 Terveyskuja 4, Säyneinen
13.30 – 13.45 Losomäki, entinen kauppa (Juuantie 857)
14.00 – 14.15 Tervaharjuntie 207
14.30 – 14.45 Viitaniemi, kauppa
15.00 – 15.15 Kellolahti
15.30 – 15.45 Portintie 47
16.00 – 16.15 Valkeislammentie, th.
16.25 – 16.40 Iivolan palvelukeskus

Perjantai, parillinen viikko
08.30 – 10.30 Palonurmi, koulu
10.40 – 10.50 Keyrityntie 689
10.55 – 11.10 Keyrityntie 767
11.30 – 11.45 Angervikontie 139
11.50 – 12.00 Angervikontie 269
12.20 – 12.40 Syväriläntie, th.
12.55 – 13.10 Kangaslahdentie 170
13.35 – 13.45 Väätäläntie, th.
13.45 – 13.55 Itikkasalmentie, th.
14.00 – 14.10 Likolammentie, th.
14.20 – 14.30 Ruohomäentie 2
14:45 – 15:00 Majalahdentie, th.
15.40 – 16.00 Selkälänniementie 476
16.05 – 16.15 Selkälänniementie 373
16.20 – 16.30 Selkälänniementie 239
16.40 – 17.00 Vuotjärventie 768
17.15 – 17.30 Jouhtenisentie 269