Kirjastoauto Auliksen aikataulu 13.8.2018 alkaen

Maanantai, parillinen viikko
08.55-09.15 Kasarmipuiston päiväkoti
09.20-09.35 Niiralan päiväkoti
09.40-10.00 Alavan päiväkoti
10.05-10.20 Haapaniemen päiväkoti
10.30-11.00 Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26
11.10-12.00 Särkiniemen koulu
15.00-15.15 Puutossalmentie, Kinnon th
15.20-15.30 Puutossalmentie 790
15:40-15:55 Levälahdentie, Pihkatien th
16:00-16:20 Puutossalmentie, Mustalahden th
16.40-17.00 Lumpeisentie, Tähtitarhan th
17.05-17.20 Lumpeisentie, Lepikon th
17.30-17.45 Vakkakuusentie, Ilveslammen th
17.50-18.05 Vakkakuusentie, Nikulanniemen th
18.15-18.30 Kalliorannantie, Rantalan th

Maanantai, pariton viikko
09.00-09.15 Tinttilän päiväkoti
09.20-09.35 Leväsen päiväkoti
09.40-10.00 Rauhalahden päiväkoti
10.05-10.20 Särkiniemen päiväkoti
10.30-11.00 Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26
11.10-12.00 Särkiniemen koulu
16.05-16.25 Keihäskoskentie 126, M-Market
16.30-16.45 Syvänniemi, Otsonpolku 11
16.55-17.10 Koskenkyläntie 463, Juutilainen
17.30-17.45 Pihkarinteentie, Pihkapolun th
17.50-18.20 Pihkamutka 13
18.25-18.45 Tulikalliontie 8

Tiistai
08.45-09.20 Pihkapirtin päiväkoti
09.35-10.00 Kemppaanmäen koulu
10.05-10.20 Pikku-Hermannin päiväkoti, pariton viikko
10.30-11.30 Pihkainmäen koulu
11.50-12.10 Päiväkoti Touhula, Vehmasmäki, parillinen viikko
13.45-14.15 Mäntykankaan koulu
16.00-16.25 Niirala, Huuhankatu 4
16.30-16.50 Alavan kirkko
17.00-17.40 Särkilahdenkatu, Ahdinaukio
17.50-18.10 Särkiniementie 18
18.15-19.00 Rimpitie 2

Keskiviikko
09.00-09.35 Kaislastenlahden koulu
09.50-10.15 Hirvilahden koulu
10.35-11.10 Pulkonkosken koulu
11.45-12.30 Käärmelahden koulu
15.50-16.10 Linnanpellon entinen koulu
16.15-16.45 Pappilanmäki, Pappilantie
16.55-17.15 Pihlajaharjuntie 15
17.20-17.40 Antikkalan P-paikka
17.45-18.10 Ilveksentie 1, kaukalon P
18.15-18.35 Ahmantie 20
18:40-19.00 Pihlajalaakso, Poukamankatu 27

Torstai
09.00-09.30 Steiner koulu
09.40-09.55 Männistön päiväkoti, parillinen viikko
09.40-09.55 Jönköpingin päiväkoti, pariton viikko
10.00-10.40 Kalevalan koulu
10.50-11.40 Kettulan koulu

Parillinen viikko
15.10-15.25 Annikki-veturintie, Petäjämäentie th
15.35-15.45 Länsirannantie, Mäkisuon th
15.50-16.00 Länsirannantie, Käränkäniementie th
16.05-16.15 Länsirannantie, Suovu
16.25-16.40 Länsirannantie, Lintulanlahden th
16.45-17.10 Hirvilahti, kauppa
17.20-17.40 Länsirannantie, Lamperila
17.50-18.05 Niemisjoki, Viitajärventie th
18.15-18.25 Lamperilantie 1545, Pekkala
18.35-18.50 Salmelantie, Riihilava

Pariton viikko
15.00-14.15 Ritisenlahti, Happosenahon th
15.20-15.35 Ritisenlahti, Pussila 16
15.50-16.00 Sotkanniemi 754, Airaksinen
16.05-16.15 Sotkanniemi 823, Kuhmola
16.20-16.40 Humalajoki, Jalkalan th
16.50-17.05 Ysitie, Vehmasmäen th
17.10-17.25 Vehmasmäentie, Jormanrinteen th
17.30-17.55 Pellesmäki, Ekoraitti 23
18.05-18.40 Hiltulanlahti, Vanula

Perjantai
09.00-09.20 Pikkulinnan päiväkoti, Linnanpelto, parillinen viikko
09.45-10.30 Rytkyn koulu
11.00-11.30 Lempyyn koulu
11.50-12.10 Ysitie, Ysipirtti
12.20-12.30 Airaksela, Radantie 15
12.35-12.45 Airakselantie, Rauhalan th
12.55-13.10 Karhulantie 81, E. Karttunen
13.15-13.25 Airakselantie 1168
13.30-13.40 Airakselantie 1220

Koulupysäkkejä ei ajeta koulujen lomien aikana!
Juhlapyhien aattoina lyhyemmät aukioloajat!