Koillis-Savon kirjastoauton aikataulu 13.8.2018 alkaen

PARITON VIIKKO                         

MAANANTAI, pariton viikko

10.30 – 12.00 Muuruveden koulu
12.45 – 13.00 Tervaharjuntie 207
13.15 – 13.30 Juuantie 857 Losomäki
13.45 – 14.00 Kivirannantie th
14.05 – 14.25 Hankamäentie 1227
14.55 – 15.10 Valkeislammintie th
15.15 – 15.30 Iivolan palvelukeskus
15.40 – 16.00 Hiekkaharjuntie th
16.10 – 16.25 Lähteenkorvantie 75
16.45 – 16.55 Ruostepurontie 40
17.00 – 17.15 Hietapohjantie 1473
17.20 – 17.35 Savon ammattiopisto Muuruvesi
17.40 – 17.55 Putaantie  th
18.00 – 18.30 Muuruveden Osuuspankki

TIISTAI, pariton viikko            

09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.05 – 12.15 Sänkimäentie 901
12.20 – 12.35 Annamarintie 480
12.40 – 12.50 Annamarintie 254
13.00 – 13.10 Haarantie th
13.25 – 13.40 Laitisenmäentie 379, palvelukoti
13.50 – 14.05 Leivontie 4B
14.10 – 14.25 Uitintie 57 Tarinatahko
14.30 – 14.45 Laatokantie vanh.talo
14.50 – 15.00 Karhitie 3
15.15 – 15.25 Kouhmäentie th
15.30 – 15.45 Juankoskentie  1493
15.55 – 16.10 Juankoskentie  1166

KESKIVIIKKO, pariton viikko 

08.45 – 09.10 Päiväkoti Kaavi
09.30 – 09.45 Tuusjärven päiväkoti
09.55 – 10.10 Koivulahdentie 404
10.10 – 10.25 Koivulahdentie 304
10.30 – 10.45 Koivulahdentie 224
10.50 – 11.05 Koivulahdentie 166
11.10 – 11.25 Koivulahdentie 39
12.00 – 12.15 Puutarhantie 29
12.20 – 12.30 Ukonlahdentie 878
12.35 – 12.50 Rääpysjärventie th
12.55 – 13.05 Kärängäntie th
13.20 – 13.35 Ranta-Kosulan ent. koulu
13.45 – 14.00 Luostarintie 2766
14.15 – 14.30 Saunaniementie 363
14.45 – 15.00 Pantamäentie 3

TORSTAI, pariton viikko         

12.30 – 12.45 GG-Hoiva Kalliotie 19
13.15 – 13.35 Polvijärventie 126
13.40 – 13.50 Katajantie 180
14.00 – 14.10 Katajantie 537
14.30 – 14.40 Onnivaarantie 1209
14.45 – 15.00 Onnivaarantie 740
15.10 – 15.25 Katajantien ja Onnivaarantien risteys
16.00 – 16.15 Polvijärventie 9
16.25 – 16.40 Ristivaarantie th
17.00 – 17.10 Ahosenniementie 469
17.20 – 17.30 Ahosenniementie1047
17.45 – 18.00 Luikonlahdentie 1209
18.05 – 18.20 Luikonlahden rt.
18.30 – 18.45 Honkalahdentie th

PERJANTAI, pariton viikko    

08.30 – 10.30 Palonurmi, koulu
10.45 – 10.55 Lastukoskentie 1213
11.20 – 11.35 Vuotjärventie 768
11.45 – 12.05 Selkälänniementie 476
12.25 – 12.40 Jouhtenisentie 269

PARILLINEN VIIKKO

MAANANTAI, parillinen viikko                        

10.30 – 12.00 Muuruveden koulu
13.00 – 13.30 Säyneisen koulu
13.35 – 13.50 Siikajärventie 179
14.05 – 14.20 Siikajärventie 557
14.35 – 14.45 Salmenpellontie 499
14.50 – 15.00 Salmenpellontie 700
15.05 – 15.15 Puntintie 185
15.25 – 15.40 Karintie 247
15.45 – 16.00 Karintie 707
16.30 – 17.00 Säyneisen osuuspankki
17.05 – 17.10 Itämäki
17.15 -17.30 Venäänaho

TIISTAI, parillinen viikko

09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.15 – 12.30 Murtolahdentie 200
12.35 – 12.40 Saramäentie 517
12.45 – 13.00 Kalkkilahdentie th
13.05 – 13.15 Saarensalmentie th
13.20 – 13.30 Pieksäntaipale  869
13.50 – 14.00 Salapurontie 981
14.10 – 14.30 Muuruvedentie  706
14.45 – 15.00 Honkasentie  152
15.10 – 15.25 Muuruvedentie 624

KESKIVIIKKO, parillinen viikko

14.50 – 15.05 Viitamäentie 290
15.10 – 15.25 Pajumäentie 273
15.45 – 16.00 Keskitie 6
16.15 – 16.45 Joensuuntie 962
16.50 – 17.00 Talvilahdenpolku 44
17.05 – 17.20 Tanskanniemen rivitalot
17.25 – 17.40 Luikonpellontie 987
17.45 – 18.00 Jussilantie, th.
18.15 – 18.30 Karangantie th.
18.40 – 18.55 Konttimäentie 3
19.10 – 19.25 Kaavintie 995                        

TORSTAI, parillinen viikko    

11.45 – 12.00 Luikonlahden ent. koulu
12.05 – 12.15 Radantie 11
12.30 – 12.45 Juuantie 1338
13.00 – 13.15 Matovaarantie 55
13.20 – 13.35 Ukonvaarantie  418
14.00 – 14.10 Riihimäentie  154
14.15 – 14.30 Juuantie 789
14.45 – 15.00 Kortteisentien ja mäntyjärventien risteys
15.15 – 15.30 Sopenpurontie  51
15.40 – 15.50 Pälkinlahdentie  24
15.55 – 16.10 Pälkinlahdentie  154
16.25 – 16.35 Kirkkotie 1
16.40 – 16.50 Rasimäentie 743
17.05 – 17.15 Vehkalahdentie 366
17.20 – 17.35 Vehkalahdentie 555

PERJANTAI, parillinen viikko

08.30 – 10.30 Palonurmi, koulu
10.40 – 10.50 Angervikontie 139
11.00 – 11.15 Kangaslahdentie 170
11.30 – 11.40 Väätäläntie, th.
11.45 – 11.55 Itikkasalmentie th
12.00 – 12.10 Likolammentie, th.
12.40 – 12.50 Ruohomäentie 2