Kirjastoauto Auliksen aikataulu 12.8.2019 alkaen

Maanantai, parillinen viikko
08.55-09.15 Kasarmipuiston päiväkoti
09.20-09.35 Niiralan päiväkoti
09.40-10.00 Alavan päiväkoti
10.05-10.20 Haapaniemen päiväkoti
10.30-11.00 Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26
11.10-12.00 Särkiniemen koulu

15.00-15.15 Puutossalmentie, Kinnon th
15.20-15.30 Puutossalmentie 790
15:40-15:55 Levälahdentie, Pihkatien th
16:00-16:20 Puutossalmentie, Mustalahden th
16.40-17.00 Lumpeisentie, Tähtitarhan th
17.05-17.20 Lumpeisentie, Lepikon th
17.30-17.45 Vakkakuusentie, Ilveslammen th
17.50-18.00 Vakkakuusentie, Nikulanniemen th
18.10-18.25 Kalliorannantie, Rantalan th
18.40-18.55 Rytky, Poroharjun th

Maanantai, pariton viikko
09.00-09.15 Tinttilän päiväkoti
09.20-09.35 Leväsen päiväkoti
09.40-10.00 Rauhalahden päiväkoti
10.05-10.20 Särkiniemen päiväkoti
10.30-11.00 Kristillinen yht. koulu Neulamäent. 26
11.10-12.00 Särkiniemen koulu

16.05-16.25 Keihäskoskentie 126, M-Market
16.30-16.45 Syvänniemi, Otsonkuja 4 
16.55-17.05 Koskenkyläntie 463, Juutilainen
17.30-17.45 Pihkarinteentie, Pihkapolun th
17.50-18.20 Pihkamutka 13
18.25-18.45 Tulikalliontie 8

Tiistai
08.45-09.20 Pihkapirtin päiväkoti
09.35-10.00 Kemppaanmäen koulu
10.05-10.20 Pikku-Hermannin päiväkoti, pariton viikko
10.30-11.30 Pihkainmäen koulu
11.45-12.30 Rytkyn koulu

16.00-16.25 Niirala, Huuhankatu 4
16.30-16.50 Alavan kirkko
17.00-17.40 Särkilahdenkatu, Ahdinaukio
17.50-18.10 Särkiniementie 18
18.15-19.00 Rimpitie 2

Keskiviikko, parillinen viikko
09.00-09.15 Vuorilinnan päiväkoti
09.20-09.35 Pikkulinnan päiväkoti
09.40-09.55 Männistön päiväkoti
10.00-10.15 Jönköpingin päiväkoti
10.25-10.40 Inkilänmäen päiväkoti
10.45-11.00 Pitkälammen päiväkoti

13.30-14.00 Lehtoniemen päiväkoti
14.05-14.20 Päiväkoti Ankkuri
15.50-16.10 Linnanpellon entinen koulu
16.15-16.45 Pappilanmäki, Pappilantie
16.55-17.15 Pihlajaharjuntie 15
17.20-17.40 Antikkalan P-paikka
17.45-18.10 Ilveksentie 1, kaukalon P
18.15-18.30 Kettulanlahdentie 10
18.35-19.00 Pihlajalaakso, Poukamankatu 27

Keskiviikko, pariton viikko
08.50-09.05 Aittolammen päiväkoti
09.15-09.30 Päiväkoti Touhula, Pirtti
09.35-09.55 Kuoppamäen päiväkoti
10.00-10.20 Pölläkänlahden päiväkoti
10.25-10.40 Uppo-Nallen päiväkoti
10.45-11.00 Päiväkoti Touhula, Rautaniemi
11.05-11.45 Martti Ahtisaaren koulu

15.50-16.10 Linnanpellon entinen koulu
16.15-16.45 Pappilanmäki, Pappilantie
16.55-17.15 Pihlajaharjuntie 15
17.20-17.40 Antikkalan P-paikka
17.45-18.10 Ilveksentie 1, kaukalon P
18.15-18.30 Kettulanlahdentie 10
18.35-19.00 Pihlajalaakso, Poukamankatu 27

Torstai
08.40-09.10 Steiner koulu
09.20-09.55 Kalevalan koulu
10.25-11.15 Vehkalammin koulu

Parillinen viikko
15.10-15.25 Annikki-veturintie, Petäjämäentie th
15.35-15.45 Länsirannantie, Mäkisuon th
15.50-16.00 Länsirannantie, Käränkäniementie th
16.05-16.15 Länsirannantie, Suovu
16.25-16.40 Länsirannantie, Lintulanlahden th
16.45-17.10 Hirvilahti, kauppa
17.20-17.40 Lamperila, Länsirannantie th
17.50-18.05 Niemisjoki, Viitajärventie th
18.15-18.25 Lamperilantie 1545, Pekkala

Pariton viikko
15.00-15.15 Ritisenlahti, Happosenahon th
15.20-15.35 Ritisenlahti, Pussila 16
15.50-16.00 Sotkanniemi 754, Airaksinen
16.05-16.15 Sotkanniemi 785, Ivakko 
16.20-16.40 Humalajoki, Jalkalan th
16.50-17.05 Ysitie, Vehmasmäen th
17.10-17.25 Vehmasmäentie, Jormanrinteen th
17.30-17.55 Pellesmäki, Ekoraitti 23
18.05-18.40 Hiltulanlahti, Vanula

Perjantai
09.00-09.30 Mäntykankaan koulu

09.50-10.10 Päiväkoti Priimi , parillinen viikko
10.15-10.35 Rytkyn koulu, parillinen viikko

09.50-10.10 Päiväkoti Louna, pariton viikko
10.15-10.35 Päiväkoti Pilke, pariton viikko

11.10-11.40 Lempyyn koulu
11.50-12.10 Ysitie, Ysipirtti
12.20-12.30 Airaksela, Radantie 15
12.35-12.45 Airakselantie, Rauhalan th
12.55-13.05 Karhulantie 81, E. Karttunen
13.10-13.20 Airakselantie 1173
13.20-13.30 Airakselantie 1220
13.35-13.45 Ahopellon th.

Aamujen koulupysäkkejä ei ajeta koulujen lomien aikana.
Juhlapyhien aattoina ei ajeta iltavuoroja.