Koillis-Savon kirjastoauton aikataulu 4.11.2019 alkaen

Parittoman viikon aikataulut
Maanantai, pariton viikko

10.30 – 12.00 Muuruveden koulu
12.45 – 13.00 Tervaharjuntie 207
13.15 – 13.30 Juuantie 857 (ent. Losomäen kauppa)
13.45 – 14.00 Kivirannantie, th.
14.05 – 14.25 Hankamäentie 1227
14.45 – 15.00 Iivolan Palvelukeskus
15.15 – 15.30 Hiekkaharjuntie, th.
15.40 – 15.55 Lähteenkorvantie 75
16.00 – 16.15 Juankoskentie 1166
16.45 – 16.55 Ruostepurontie 40
17.00 – 17.15 Hietapohjantie 1473
17.20 – 17.35 Savon ammattiopisto Muuruvesi
17.40 – 17.55 Putaantie, th.
18.00 – 18.30 Muuruvedentie 18, Huoneistohotelli Teekki

Tiistai, pariton viikko
09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.05 – 12.15 Sänkimäentie 901
12.20 – 12.35 Annamarintie 480
12.40 – 12.50 Annamarintie 254
12.55 – 13.10 Pajujärventie 1001
13.15 – 13.35 Laitisenmäentie 379 palvelukoti
13.50 – 14.05 Laatokantie vanh. talo
14.10 – 14.25 Karhitie 3
15.05 – 15.20 Pajujärventie 1001
15.25 – 15.35 Karhitie 3
15.50 – 16.00 Kouhmäentie, th.
16.05 – 16.20 Juankoskentie 1493

Keskiviikko, pariton viikko
08.45 – 09.10 Päiväkoti Kaavi
09.30 – 09.45 Tuusjärven päiväkoti
09.55 – 10.05 Koivulahdentie 404
10.10 – 10.25 Koivulahdentie 304
10.30 – 10.45 Koivulahdentie 224
10.50 – 11.05 Koivulahdentie 166
11.10 – 11.25 Koivulahdentie 39
12.00 – 12.15 Puutarhantie 29
12.20 – 12.30 Ukonlahdentie 878
12.35 – 12.50 Rääpysjärventie, th.
12.55 – 13.05 Kärängäntie, th.
13.20 – 13.35 Ranta-Kosulan ent. koulu
13.45 – 14.00 Luostaritie 2766
14.15 – 14.30 Saunaniementie 363
14.45 – 15.00 Pantamäentie 3

Torstai, pariton viikko
12.45 – 13.00 GG-Hoiva Kalliotie 19
13.30 – 13.45 Polvijärventie 126
13.55 – 14.05 Katajantie 180
14.10 – 14.20 Katajantie 537
14.45 – 15.00 Onnivaarantie 1209
15.05 – 15.20 Onnivaarantie 740
15.30 – 15.45 Onnivaaran ja Katajantien risteys
16.15 – 16.30 Outokummuntien Polvijärventien risteys
16.45 – 17.00 Outokummuntie 1889
17.25 – 17.35 Ahosenniementie 469
17.45 – 17.55 Ahosenniementie 1047
18.05 – 18.20 Luikonlahdentie 1209
18.25 – 18.40 Luikonlahden rivitalot
18.45 – 18.55 Honkalahdentie, th.

Perjantai, pariton viikko
08.30 – 10.30 Palonurmi, koulu
10.45 – 10.55 Lastukoskentie 1213
11.20 – 11.35 Vuotjärventie 768
11.45 – 12.05 Selkälänniementie 476
12.25 – 12.40 Jouhtenisentie 269

Parillisen viikon aikataulut
Maanantai, parillinen viikko
10.30 – 12.00 Muuruveden koulu
13.00 – 13.30 Säyneisen koulu
13.35 – 13.50 Siikajärventie 179
14.05 – 14.20 Siikajärventie 557
14.35 – 14.45 Salmenpellontie 499
14.50 – 15.00 Salmenpellontie 700
15.05 – 15.15 Puntintie 185
15.25 – 15.40 Karintie 247
15.45 – 16.00 Karintie 707
16.30 – 17.00 Säyneisen osuuspankki
17.05 – 17.10 Itämäki
17.15 – 17.30 Venäänaho

Tiistai, parillinen viikko
09.00 – 12.00 Pajulahden koulu
12.15 – 12.30 Murtolahdentie 200
12.35 – 12.40 Saramäentie 517
12.45 – 13.00 Kalkkilahdentie, th.
13.05 – 13.15 Saarensalmentie, th.
13.20 – 13.30 Pieksäntaipale 869
13.50 – 14.00 Salapurontie 981
14.10 – 14.30 Muuruvedentie 706
14.45 – 15.00 Honkasentie 152
15.10 – 15.25 Muuruvedentie 624

Keskiviikko, parillinen viikko
14.50 – 15.05 Viitamäentie 290
15.10 – 15.25 Pajumäentie 273
15.45 – 16.00 Keskitie 6
16.15 – 16.45 Joensuuntie 962
16.50 – 17.00 Talvilahdenpolku 44
17.05 – 17.20 Tanskanniemen rivitalot
17.25 – 17.40 Luikonpellontie 987
17.45 – 18.00 Jussilantie, th.
18.15 – 18.30 Karangantie, th.
18.40 – 18.55 Konttimäentie 3
19.10 – 19.25 Kaavintie 995

Torstai, parillinen viikko
11.45 – 12.00 Luikonlahdentie 1209
12.05 – 12.15 Radantie 11
12.45 – 13.00 Matovaarantie 55
13.05 – 13.20 Ukonvaarantie 418
13.45 – 14.00 Juuantie 1338
14.15 – 14.30 Juuantie 789
14.45 – 15.00 Kortteisentien ja Mäntyjärventien risteys
15.15 – 15.30 Sopenpurontie 51
15.40 – 15.50 Pälkinlahdentie 24
15.55 – 16.10 Pälkinlahdentie 154
16.35 – 16.45 Kirkkotie 1
16.55 – 17.05 Rasimäentie 743
17.20 – 17.30 Vehkalahdentie 366
17.35 – 17.50 Vehkalahdentie 555

Perjantai, parillinen viikko
08.30 – 10.30 Palonurmi, koulu
10.40 – 10.50 Angervikontie 139
11.00 – 11.15 Kangaslahdentie 170
11.30 – 11.40 Väätäläntie, th.
11.45 – 11.55 Itikkasalmentie, th.
12.00 – 12.10 Likolammentie, th.
12.20 – 12.30 Ruohomäentie 2

Kirjastoauton puh. 0400 171 498
Pysäkit kartalla